Rejestracja
Newsletter
Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem bieżących informacji na temat wydarzenia prosimy o wypełnienie formularza:

Patroni honorowi
Marszałek zach-pom Ministerstwo RozwojuDK
Powrót

Czwarta edycja Konferencji Offshore Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

Czwarta edycja Konferencji Offshore Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej, czwartej edycji Konferencji Offshore Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej. PSEW od wielu lat aktywnie wspiera rozwój morskiej energetyki wiatrowej podejmując działania w Polsce i na forum europejskim. Wierzymy, że każda podejmowana inicjatywa przyczyni się do eksplozji potencjału morskiej energetyki na Morzu Bałtyckim.

Polska ma bardzo sprzyjające warunki dla wykorzystania technologii offshore wind, a jej dynamiczny rozwój popiera również polski rząd. Już po 2020 roku mają szanse pojawić się farmy o mocy 2 GW. Kolejne opłacone przez inwestorów decyzje lokalizacyjne to w sumie 6 GW dodatkowych mocy, które mogą zasilić polski system elektroenergetyczny.

Ambicją PSEW jest zbliżanie do siebie inwestorów, wykonawców, usługodawców, organizacji branżowych oraz polityków decydujących o rozwoju potencjału energii z morza. Czwarta Konferencja Offshore w dniach 8-9 listopada 2017 r. wraz z towarzyszącymi jej sesjami spotkań B2B będzie doskonałą platformą do nawiązania relacji między przedsiębiorcami w ramach całego łańcucha dostaw dla morskiej energetyki wiatrowej. Uczestnicy zapoznają się z aktualnym statusem projektów offshore w Polsce i z planowanym przez inwestorów kalendarzem zamówień na najbliższe lata.

Do zobaczenia już wkrótce w Warszawie.

Janusz Gajowiecki

Prezes Zarządu PSEW

Zapraszamy do rejestracji!