Rejestracja
Newsletter
Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem bieżących informacji na temat wydarzenia prosimy o wypełnienie formularza:

Patroni honorowi
Marszałek zach-pom Ministerstwo RozwojuDK

Nawiąż nowe relacje biznesowe!

Nawiąż nowe relacje biznesowe!

Już 9 listopada 2017 roku odbędą się międzynarodowe spotkania B2B dedykowane europejskim przedsiębiorcom działających w branży morskiej energetyki wiatrowej.

Podczas 20-minutowych, umówionych wcześniej spotkań uczestnicy będą mogli nawiązać relacje z nowymi partnerami biznesowymi w ramach całego łańcucha dostaw dla morskiej energetyki wiatrowej. 

 

Komu dedykowane są Baltic Offshore B2B Meetings?

Spotkania B2B dedykujemy przedsiębiorcom i organizacjom działającym w branży morskiej energetyki wiatrowej. Szczególnie zapraszamy do udziału firmy współtworzące łańcuch dostaw dla inwestycji w polskiej wyłącznej strefie ekonomicznej, między innymi produkujące komponenty, firmy usługowe i doradcze, firmy budowlane, transportowe i logistyczne, przemysł portowy i stocznie.

 

 Jak się umówić na spotkania?   

  • Zarejestruj się na Konferencję Offshore 2017 na stronie (tutaj).
  • Określ profil swojej działalności uzupełniając formularz rejestracyjny dostępny on-line na stronie https://baltic-offshore-wind.b2match.io/.
  • Wybierz z kim chcesz się spotkać. Lista zarejestrowanych uczestników dostępna będzie w katalogu online na stronie internetowej https://baltic-offshore-wind.b2match.io/
  • Indywidualną agendę spotkań otrzymasz na swój adres email na kilka dnia przed wydarzeniem.    

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. 

W spotkaniach B2B wezmą udział m.in.:

 

Nie przegap okazji na nawiązanie nowych relacji biznesowych i zarejestruj się już dziś!